Udział Szkółki Niewczas w lokalnych targach w Sypniewie
Rodzina - ikona

Rodzinna firma, ponad 40 lat doświadczenia

Jesteśmy rodzinną firmą. Uprawą truskawek zajmujemy się całe nasze zawodowe życie. Tradycję tą przejęliśmy od naszych rodziców z obu stron, którzy od lat posiadali pola truskawek aby uzyskiwać z nich jedne z najsmaczniejszych owoców w Polsce. Aktualnie w prowadzenie naszego specjalistycznego gospodarstwo zaangażowane są nasze dzieci, trzecie pokolenie i przyszłość naszej Szkółki.

Specjalizacja w uprawie truskawek

Specjalizujemy się w produkcji wyłącznie sadzonek truskawek. Jesteśmy przekonani że aby robić coś naprawdę dobrze wymaga to pogłębiania wiedzy, doświadczenia i skupienia się tylko na tym. W naszym gospodarstwie prowadzimy oczywiście uprawę innych roślin (zbożowych, strączkowych i innych). Stanowi ona jednak uprawę uzupełniającą, podporządkowaną w całości produkcji kwalifikowanych sadzonek truskawek.

Owoce truskawek na dłoniach
Mapa polski z oznaczeniem siedziby Szkółki w Wielowiczu

Polska Szkółka, lokalna społeczność

Nasza firma i wszystkie nasze pola uprawne znajdują się w województwie 
kujawsko-pomorskim, w miejscowości Wielowicz i okolicach. Jesteśmy mocno związani z naszą małą miejscowością Wielowicz. Nasza działalność oparta jest o lokalnych pracowników. Wszystkie sprzedawane przez nas sadzonki są produkowane wyłącznie przez nas, co pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego regionu.

Wiodący producent sadzonek truskawek

Dokładamy wszelkich starań aby przygotowywać jak najlepsze sadzonki truskawek, które będziesz mógł wygodnie zamówić, odebrać a przede wszystkim otrzymać z nich bardzo dobre plony. Wykorzystujemy do tego nasze doświadczenie, profesjonalne techniki produkcji, zaangażowanie pracowników i partnerów. Dzięki wieloletniej pracy udało się nam zbudować Szkółkę, która uprawia i sprzedaje sadzonki najwyższej jakości dla producentów oraz amatorów własnych truskawek w całej Polsce i Europie. Jesteśmy z tego dumni. Mamy nadzieję, że nasze sadzonki truskawek spełnią także Twoje oczekiwania.

Matecznik Niewczas Szkółki Sadzonek Truskawek
Wiodący producent - ikona
0
Obsłużonych Klientów
0%
Pozytywnych opinii od Nabywców
0
Kwalifikowanych odmian truskawek
0
Pokolenie zajmujące się uprawą truskawek
0
Lat specjalizacji w uprawie truskawek