dr hab. Grzegorz Mikiciuk, prof. ZUT

Sadzonki jak zawsze bardzo dobrej jakości. Ze względu na wysoką jakość oraz niezawodność firmy od lat wykorzystuję w pracach badawczych sadzonki truskawek ze szkółki Niewczas.

ZUT w Szczecinie, Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa,

Cezary

Współpracuję ze szkółką od 3 lat, przez ten czas oferowane sadzonki truskawek zawsze docierały do mojego gospodarstwa w krótkim czasie od zamówienia. Były również bardzo starannie przygotowane do transportu (system korzeniowy nigdy nie uległ przesuszeniu), na szczególną uwagę zasługuje bardzo wysoka zdrowotność oferowanego materiału nasadzeniowego. Nigdy nie zaobserwowałem żadnych objawów chorobowych systemu korzeniowego oraz liści, co w bardzo dużej mierze przekłada się na późniejsze wysokie plony truskawki. Na koniec dodam, że szkółka gospodaruje na dużej powierzchni gruntu, co umożliwia im ograniczenie zakładanych po sobie mateczników, a to jeden z warunków uzyskiwania tak wysokiej zdrowotności sadzonek jaką oferują nam Państwo Niewczas. Zdecydowanie POLECAM!!!

Duże gospodarstwo produkujące ekologiczne owoce truskawek

Marta

W związku z wieloletnią współpracą z Państwem, pozwolę sobie na wystawienie opinii i oceny materiału, w moim przypadku truskawki. Ocena materiału szkółkarskiego bardzo wysoka, rośliny zawsze zdrowe, w doskonałej kondycji przy odbiorze, po posadzeniu idealne przyjęcia. Dotyczy sadzonek zielonych jak i frigo.

Właściciele otwarci z doskonałą wiedzą, zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem, odpowiadają na każdy sygnał, dla mnie jest to ważne.

Z mojej strony dziękuję za dotychczasową współpracę, moja ocena dla Was bardzo wysoka.

Jozef, Słowacja

Great cooperation during ordering and delivery plants. Plants were fresh even they traveled around 500kms. Could only recommend service and really fast replies by employee Agata.

Mindigaus, Litwa

This is one of the most qualified companies. The quality of plants is very good. Also, I'm very content of quick problems solving. Personally, I recommend this company.