Piotr Szymański

Kolejne świetnie zrealizowane zamówienie. W szkółce Państwa Niewczas kupuje sadzonki już od kilku lat i za każdym razem efekt jest ten sam - świetne, zdrowe sadzonki bardzo dobrze ukorzenione. Rewelacyjnie się przyjmują i bardzo dobrze plonują już od pierwszego roku. Jeszcze nie raz wrócę tu po kolejne zamówienia. Gorąco polecam zakupu u tego producenta.

Stanisław Przerwa

Witam serdecznie, chciałbym wyrazić opinie o współpracy z Państwa Szkółką. Od ponad 20 lat współpracy, z każdym rokiem, z każdym zamówieniem – gdy otwieram przesyłki z sadzonkami oczy się uśmiechają, widząc tak piękne sadzonki truskawek. Sam kontakt z Państwa Szkółką to sama przyjemność. Zawsze słyszę ciepły, miły głos. Gdy na plantacji powstaje problem zawsze wspieracie mnie swoim doświadczeniem. Polecam zarówno plantatorom obszarowym, jak i działkowiczom. Ponieważ jakość sadzonek jest super, ale co najważniejsze zbiory owoców są piękne, a same owoce o niesamowitym smaku. 

Małgorzata Rosłoniec

Zamówienie zrealizowane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Miła obsługa. Materiał dobrej jakości. 

dr hab. Grzegorz Mikiciuk, prof. ZUT

Sadzonki jak zawsze bardzo dobrej jakości. Ze względu na wysoką jakość oraz niezawodność firmy od lat wykorzystuję w pracach badawczych sadzonki truskawek ze szkółki Niewczas.

ZUT w Szczecinie, Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa,

Cezary

Współpracuję ze szkółką od 3 lat, przez ten czas oferowane sadzonki truskawek zawsze docierały do mojego gospodarstwa w krótkim czasie od zamówienia. Były również bardzo starannie przygotowane do transportu (system korzeniowy nigdy nie uległ przesuszeniu), na szczególną uwagę zasługuje bardzo wysoka zdrowotność oferowanego materiału nasadzeniowego. Nigdy nie zaobserwowałem żadnych objawów chorobowych systemu korzeniowego oraz liści, co w bardzo dużej mierze przekłada się na późniejsze wysokie plony truskawki. Na koniec dodam, że szkółka gospodaruje na dużej powierzchni gruntu, co umożliwia im ograniczenie zakładanych po sobie mateczników, a to jeden z warunków uzyskiwania tak wysokiej zdrowotności sadzonek jaką oferują nam Państwo Niewczas. Zdecydowanie POLECAM!!!

Duże gospodarstwo produkujące ekologiczne owoce truskawek