Za każdą firmą stoją ludzie, czyli My.

Odkrywamy rąbka tajemnicy i pokazujemy Wam jak uprawiamy zdrowe, kwalifikowane, silne sadzonki truskawek, a także kim jesteśmy i dlaczego to robimy. Zapraszamy do poznania naszej Szkółki „od kuchni”. 

Rodzinna firma, ponad 40 lat doświadczenia

Jesteśmy rodzinną firmą. Uprawą truskawek zajmujemy się całe nasze zawodowe życie. Tradycję tą przejęliśmy od naszych rodziców z obu stron, którzy od lat posiadali pola truskawek aby uzyskiwać z nich jedne z najsmaczniejszych owoców w Polsce. Aktualnie w prowadzenie naszego specjalistycznego gospodarstwo zaangażowane są nasze dzieci, trzecie pokolenie i przyszłość naszej Szkółki.

Udział Szkółki Niewczas w lokalnych targach w Sypniewie
Rodzina - ikona
Owoce truskawek na dłoniach

Specjalizacja w uprawie truskawek

Specjalizujemy się w produkcji wyłącznie sadzonek truskawek. Jesteśmy przekonani że aby robić coś naprawdę dobrze wymaga to pogłębiania wiedzy, doświadczenia i skupienia się tylko na tym. W naszym gospodarstwie prowadzimy oczywiście uprawę innych roślin (zbożowych, strączkowych i innych). Stanowi ona jednak uprawę uzupełniającą, podporządkowaną w całości produkcji kwalifikowanych sadzonek truskawek.

Polska Szkółka, lokalna społeczność

Nasza firma i wszystkie nasze pola uprawne znajdują się w województwie 
kujawsko-pomorskim, w miejscowości Wielowicz i okolicach. Jesteśmy mocno związani z naszą małą miejscowością Wielowicz. Nasza działalność oparta jest o lokalnych pracowników. Wszystkie sprzedawane przez nas sadzonki są produkowane wyłącznie przez nas, co pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego regionu.

Mapa polski z oznaczeniem siedziby Szkółki w Wielowiczu
Matecznik Niewczas Szkółki Sadzonek Truskawek
Wiodący producent - ikona

Wiodący producent sadzonek truskawek

Dokładamy wszelkich starań aby przygotowywać jak najlepsze sadzonki truskawek, które będziesz mógł wygodnie zamówić, odebrać a przede wszystkim otrzymać z nich bardzo dobre plony. Wykorzystujemy do tego nasze doświadczenie, profesjonalne techniki produkcji, zaangażowanie pracowników i partnerów. Dzięki wieloletniej pracy udało się nam zbudować Szkółkę, która uprawia i sprzedaje sadzonki najwyższej jakości dla producentów oraz amatorów własnych truskawek w całej Polsce i Europie. Jesteśmy z tego dumni. Mamy nadzieję, że nasze sadzonki truskawek spełnią także Twoje oczekiwania.

0
Obsłużonych Klientów
0%
Pozytywnych opinii od Nabywców
0
Kwalifikowanych odmian truskawek
0
Pokolenie zajmujące się uprawą truskawek
0
Lat specjalizacji w uprawie truskawek