Sadzonki truskawek Zielone w sprzedaży

Przyjmujemy zamówienia na kwalifikowane sadzonki truskawek Zielone! Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Sadzonki kopane, Zielone dostarczane będą aż do pojawienia się ujemnych temperatur (ewentualne przymrozki nie stanowią przeszkody w procesie produkcji silnych i zdrowych sadzonek truskawek), bądź wyczerpania ilości dostępnych sadzonek. Obecnie  wszystkie 17 odmian truskawek dostępnych jest w rodzaju Zielone. Zachęcamy do składania zamówień (szczególnie znacznych ilości) z wyprzedzeniem.

 

Wszystkie nasze sadzonki są wolne od chorób i dobrze ukorzenione (słabsze sadzonki są odrzucone na etapie ich kopania).

Zielone-3-peczki-iw

 

 

Umożliwiamy kilka form bezpiecznej dostawy.  W przypadku bardzo dużych zamówień hurtowych najbardziej optymalnymi opcjami są: odbiór osobisty lub dostawa firmą kurierską GLS. W przypadku średnich i niewielkich zamówień najtańsze i bezpieczne rozwiązanie to dostawa firmą kurierską GLS (najczęściej w 24 godziny od nadania).

 

Okres jesienny to najlepszy termin sadzenia truskawek Zielonych. Na rozpoczęcie uprawy w tym terminie decyduje się znaczna część producentów truskawek.  Informacje o tym jak dbać o plantacje zakładaną jesienią, aby osiągnąć wysokie plony znajdziecie – Tutaj.

 

Producentów truskawek zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, w  celu omówienia szczegółów, uzyskania informacji o cenach oraz złożenia zamówienia – tel.: 606 141 821, e-mail: niewczas@sadzonkitruskawek.pl

 

Ogrodników uprawiających truskawki na własne potrzeby zapraszamy do naszego sklepu – sklep.sadzonkitruskawek.pl – lub do kontaktu – e-mail: niewczas@sadzonkitruskawek.pl.