Sadzonki truskawek Zielone i Frigo w przedsprzedaży

Przyjmujemy zamówienia na sadzonki truskawek Zielone i Frigo na sezon 2019. Zapraszamy do zakupu.

 

W tym sezonie oferujemy 17 odmian sadzonek truskawek, w tym pięć odmian wciąż nowych na rynku. Szczególnie rekomendujemy sadzonki Frigo A, które pozwalają uzyskać owoce już 7-8 tygodni od posadzenia i mają konkurencyjną cenę. Wszystkie sadzonki są wolne od chorób i dobrze ukorzenione.

 

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji sadzonek truskawek. Składając zamówienie wcześniej gwarantujesz sobie odpowiednią ilość sadzonek z wyprzedzeniem, możesz wybierać spośród większej ilości odmian, rodzajów, klas sadzonek. Sadzonki otrzymujesz w preferowanym przez siebie terminie:

 

  • Zielone, średnicy koron od 6 do ponad 10 minimetrów – sadzonki kopane bezpośrednio przed przekazaniem Klientowi. Dostawa w preferowanym przez Klienta terminie, od kiedy warunki pogodowe pozwalają na kopanie i sadzenie truskawek. Zwykle od około 15 marca do końca maja.

 

  • Frigo, w klasie B (średnica korony 7-10 mm), A (średnica korony 10-15 mm), A+ (średnica korony powyżej 15 mm) – sadzonki przygotowywane zimą oraz przechowywane w odpowiednich warunkach w chłodniach do czasu odebrania przez Klienta. Dostawa w dowolnym preferowanym terminie, już od zimy aż do lipca .

 

 

Umożliwiamy kilka form bezpiecznej dostawy.  W przypadku bardzo dużych zamówień hurtowych najbardziej optymalnymi opcjami są: odbiór osobisty, dostawa dedykowanym transportem współpracującej z nami firmy transportowej, dostawa naszym transportem (za uprzednim ustaleniem warunków). W przypadku średnich i niewielkich zamówień  bezpieczne i niedrogie rozwiązanie to dostawa firmą kurierską GLS (najczęściej w 24 godziny od nadania).

 

Sadząc sadzonki Zielone wiosną, wskazane jest (ale nie obowiązkowe) oberwanie kwiatów w celu odciążenia wzrastającej rośliny w pierwszym rok. W roku kolejnym z sadzonek Zielonych osiągnąć można 100% plonu optymalnego. Sadząc sadzonki Frigo A i A+, A++ pierwsze owoce otrzymamy już w 7-8 tygodni po posadzeniu, pozwala to na ścisłe określenie terminu pierwszego plonu. W przypadku sadzonek Frigo B, tak jak w przypadku sadzonek Zielonych, wskazane jest (ale nie obowiązkowe) oberwanie kwiatów w celu odciążenia wzrastającej rośliny w pierwszym rok. Wszystkie klasy sadzonek Frigo gwarantują 100% plonu optymalnego w kolejnych latach.

 

Producentów truskawek zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, w  celu omówienia szczegółów, uzyskania informacji o cenach oraz złożenia zamówienia – tel.: 606 141 821, e-mail: niewczas@sadzonkitruskawek.pl

 

Ogrodników uprawiających truskawki na własne potrzeby zapraszamy do naszego sklepu – sklep.sadzonkitruskawek.pl – ewentualnie do kontaktu – tel.: 696 473 787 e-mail: niewczas@sadzonkitruskawek.pl