Sadzonki truskawek Frigo w sprzedaży

Przyjmujemy zamówienia na sadzonki truskawek Frigo na sezon 2018. Zapraszamy do kontaktu i zakupu.

 

W tym sezonie oferujemy 15 odmian sadzonek truskawek, w tym pięć odmian wciąż nowych na rynku. Szczególnie rekomendujemy sadzonki Frigo A, które pozwalają uzyskać owoce już 7-8 tygodni od posadzenia i mają konkurencyjną cenę. Wszystkie sadzonki są wolne od chorób i dobrze ukorzenione.

 

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji. Sadzonki możemy przechowywać u nas bezpłatnie aż do końca lipca, jednak aby je otrzymać najlepiej jest jak najszybciej zarezerwować. Ilość dostępnych sadzonek jest duża, lecz ograniczona i z czasem spada.

 

 

Sadzonki Frigo, dostępne są w trzech klasach. Klasa zależy od średnicy korony sadzonki a tym samym wielkości potencjalnego plonu w tym roku:

 

  • Klasa B  średnica korony 7-10 mm
  • Klasa A  średnica korony 10-15 mm
  • Klasa A+ średnica korony powyżej 15 mm – sadzonki już sprzedane, można je nabyć ponownie od wiosny 2019. Ze względu na duże zainteresowanie rekomendujemy rezerwację z wyprzedzeniem.

 

Umożliwiamy kilka form bezpiecznej dostawy.  W przypadku średnich i niewielkich zamówień najbardziej bezpieczne, szybkie i niedrogie rozwiązanie to dostawa firmą kurierską GLS (najczęściej w 24 godziny od nadania). W przypadku bardzo dużych zamówień hurtowych najbardziej optymalnymi opcjami są: odbiór osobisty, dostawa dedykowanym transportem współpracującej z nami firmy transportowej, dostawa naszym transportem (za uprzednim ustaleniem warunków).

 

Sadząc sadzonki Frigo A i A+ pierwsze owoce otrzymamy już w 7-8 tygodni po posadzeniu, pozwala to na ścisłe określenie terminu pierwszego plonu. W przypadku sadzonek Frigo B, tak jak w przypadku sadzonek Zielonych, wskazane jest (ale nie obowiązkowe) oberwanie kwiatów w celu odciążenia wzrastającej rośliny w pierwszym rok. Wszystkie klasy sadzonek Frigo gwarantują 100% plonu optymalnego w kolejnych latach.

 

Producentów truskawek zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, w  celu omówienia szczegółów, uzyskania informacji o cenach oraz złożenia zamówienia – tel.: 606 141 821, e-mail: niewczas@sadzonkitruskawek.pl

 

Ogrodników uprawiających truskawki na własne potrzeby zapraszamy do naszego sklepu – sklep.sadzonkitruskawek.pl – ewentualnie do kontaktu – tel.: 696 473 787 e-mail: niewczas@sadzonkitruskawek.pl